2012. szept. 14.

Alapok és szerkezet: ami minden jó blognak van

Sajnos ezt a részt kifelejtettem az elejéről, szóval bepótolom.
 Érdekes lesz nézni, ahogy egyre csak bővül és bővül az oldal a bejegyzésektől.
Csakhogy ez lehetetlen. Mind amíg nem lesz egy elképzelés, egy terv, ami szerint ez fel fog épülni.

Részletek a törés után.

  Ez nem volt annyira egyértelmű, szóval pár dolgot tisztázni kell:
-Az egész blog sorsát.
-Anne "zűrös" gyermekkorát.
-A többi apróbb problémát.

A blogot illetően nincsenek elképzeléseim, csupán annyi, hogy keményen fogok dolgozni, hogy feltornásszam a hírnevét, és minél színvonalasabb legyen. Egyedül nem fog menni, szóval azzal segítenétek ti, ha pár kattintással megosztanátok, az oldal címét terjesztenétek, vagy csak barátok közt egy-egy szó esne róla.
 Persze, nem kényszerítek senkit, hogy ilyesmit tegyen, csak ha ez a helyzet marad továbbra is, akkor két lehetőség van: Hogy fellendül a nézettség. Vagy hogy kihal az oldal.

Ti döntötök.

(Itt jön az aranyos rész!) Anne gyerekként:

 Egyszer volt, hol nem volt, mind tudjuk hol, a levegő népében született egy leány gyermek.
Egy látszatra teljesen normális, átlagos lány. Átlagos családban élt a bátyjával, Sabi-val. Csakhogy mindig is különleges volt, habár ezt sokáig fel sem merült bennük. Gyerekként különc volt, sosem játszott babákkal, nem beszélt sokat, inkább csak félrevonult, és ábrándozott. Szülei furcsállották, de nem tudtak ellene tenni, és nem is akartak, hadd bontakozzon ki a gyerek személyisége. Ezért hagyták. Miután az írás és olvasás tudománya után kezdett érdeklődni, szülei elhatározták, hogy adnak neki egy füzetecskét, ahova mindent leírhat, amit csak gondol. Mennyire meglepődtek, mikor már aznap teleírta az egészet, persze, óriási betűkkel írt mondatokkal. Akkor adtak neki egy nagyobbat, de az sem bizonyult hosszú-életűnek. A végére egy hatalmas vastag könyvet bíztak rá, de azzal a feltétellel, hogy kisebb betűkkel ír. Azóta minden évben kap egy új naplót, amit írhat. Ezért van külön poszt Anne naplójának.

Hogy miért nem jöttek még rá, hogy ő kicsoda?

  -Mint ahogy kiderült Anne naplójából, egyik közelebbi rokona sem idomár, csak a bátyja, de ő az apjától örökölte képességét, egyszóval lehetetlen lett volna, hogy ő is idomár legyen. Ebbe bele is törődött. (És még nem töltötte be a 16 éves kort, hogy efelől értesíthessék.)

Hogy hogy már 14 évesen fogja elkezdeni a levegő idomítást?

 -Ezt meglepetésnek szánom! ;)

Alap és szerkezet, mint ahogy már említettem volt.

  Úgy tervezem, hogy mint akár egy Tumblr, úgy fogok szépen sorjában bejegyzéseket írni, mintha épen ott lennénk, mintha mi lennénk az ő naplója, és így mi is átéljük a kalandjait tűzön-vízen át.

Senki más nem lesz benne? Vannak egyáltalán barátai? Hogyan lesz ez az egész?

 -Most nem fogok spoilerkedni, már vannak barátai, de csak haverok, nincs igazi barátja. Még.

Köszönöm a figyelmet!
(Ha még akad kérdésetek, nyugodtan kérdezzétek meg tőlem: zuzucat00@gmail.com)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése