Hát...már jól látható, ez a blogot túl "korai" volt megcsinálni, mert még nagyon az "ötletelelés"-szakaszban van. Deeeeeeeee van a folyamatosan aktív Tumblr-öm (tudom, hogy már mondtam), ott mindig elérhettek ^^.
Tumblr: http://ask-sweetheart.tumblr.com/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése