Üdv mindenkinek!
Ez a blog azért alapíttatott meg, hogy a négy nép világából, ahol kalandok ezrei várnak a saját kalandorukra, elmesélje a történetet, mely a négy elem mestereiről szól, arról a sok mesterről, akikből mindig csak egy létezett a világban, és azok közül a sok mesterek közül az egyikét.
Anne legendáját.
Biztos az első benyomásotok az, hogy mi a pöcök ez itt, hogy ez hogyan került nyílvánosság elé, amikor még sehol máshol nem írtak róla.
Ő az én kitalált karakterem, a levegő népéből származó Anne (Enn) avatár, akit nem Aang avatárról mintáztam, csak hasonlít a neve, és azért levegőidomár, mert én így döntöttem. :)
Igen, biztos még nem győztelek meg titeket... *nagy levegő...*
Szóval, kitaláltam egy teljesen más világot, más földrészekkel és tengerekkel. Egyik karakter sem ugyanaz, a karakterek kapcsolatai sem mondhatóak hasonlónak, itt nem a Tűz népe lesz a gonosz, nem lesz senki, aki el akarja venni az idomítást/hajlítást, ennél sokkal másabb kalandokban és fordulatokban fognak/fogunk részesülni.
U.I.: Nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne kiküszöbölni, mert ezelőtti "kezdő" blogjaim mind tönkrementek, mert senki sem nézte őket. Már matricákat is kiragasztottam mindenfelé, ahol csak jártam, de semmi. Szóval, gondolom nem akarjátok, hogy ez a különleges történet feledésbe merüljön, hogy ott maradjon egy poros naplóban, amit nem olvasott senki, és a padláson heverve várja, hogy elmúljon. Elfelejtődik, és senki sem fogja kitalálni újra, senki sem fogja átélni a kalandokat, a szomorúságot, az örömöt, a fájdalmat és a felfedezés élményét. Egyébként bocsánat a hosszú utóirat-ért, de kellett, különben lehet, hogy valakit nem érdekelt volna.
Köszönöm a figyelmet!

sziia! szerintem tök jó lesz, folytasd.. :)
VálaszTörlésköszi :3
VálaszTörlés